inwestuj-kampaniaW oczach rosną kompleksy obiektów przemysłowych zlokalizowane na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Prace przy centrum LPP i RTE idą jak burza. Nie zwalnia też tempa samorząd przy działaniach promujących potencjał brzeskich terenów inwestycyjnych. Teraz czas na nową odsłonę kampanii promocyjnej. Podjęto kolejne kroki mające na celu upowszechnianie biznesowej oferty gminy. Hasło Inwestuj w Brześciu Kujawskim pojawiać się będzie w internecie, kanałach telewizji oraz prasie. Kampania o zasięgu krajowym, skierowana do odbiorcy biznesowego, przedsiębiorców, potencjalnych inwestorów i kadry zarządzającej rozpoczęła się w połowie marca. Jako pierwsza wystartowała kampania internetowa. Wśród narzędzi zastosowano między innymi reklamę w Google AdWords (w tym pozycjonowanie) oraz kampanię banerowa Google Display Network (w tym reklama na portalu Youtube). Banery pojawiają na portalach dedykowanych odbiorcom biznesowym: bankier.pl, money.pl, businessinsider.pl, forbes.pl, pb.pl, biznesgazeta.pl, gazetaprawna.pl oraz infor.pl.


Z końcem kwietnia rozpoczęła się kampania telewizyjna. 30” sekundowe spoty emitowane będą w ogólnopolskich stacjach tematycznych: Polsat News, Polsat News2, TVN24 i TVN Biznes i Świat

Ponadto, w jednym z najbardziej poczytnych dzienników o tematyce biznesowo – gospodarczej ukaże się cykl artykułów prezentujących walory brzeskich terenów inwestycyjnych, będący zachętą do lokowania inwestycji na terenie gminy.

Jednocześnie gmina przygotowuje się do udziału w międzynarodowych targach wystawienniczych i konferencjach, które stają się znakomitą okazją do nawiązywania relacji biznesowych i promocji Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Pierwsze targi Transport Logistics odbywać się będą w dniach 4-6 maja br. w formule on-line, kolejne Expo Real zaplanowano na październik br. ( formuła stacjonarna).


                              

 

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

 

 Kontakt

 +48 54 231 63 10, 690 296 837

strefa@brzesckujawski.pl