gala przedsiebiorcow 1728 inwestorów, blisko 150 ha sprzedanych gruntów, 172 830,6 m2 hal i budynków już powstałych lub wkrótce rozpoczynających realizację – tak na chwilę obecną kształtuje się obraz Brzeskiej Strefy Gospodarczej. 25 października br. w sali „Wieniecki Zakątek” odbyło się IV spotkanie przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie gminy.

Czytaj więcej: IV Gala Przedsiębiorców

PUZ 1Podczas VI Gali Przedsiębiorców, jaka w dniu 25 października br. odbyła się na terenie gminy BrześćKujawski, zawarte zostało partnerskie porozumienie o współpracy. Zgodnie z treścią dokumentu „Celem porozumienia jest zbliżanie systemu szkolnictwa wyższego – Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku z otoczeniem gospodarczym Gminy Brześć Kujawski poprzez uczestnictwo w rozwoju społecznym oraz tworzeniu gospodarki opartej na innowacjach”.

Czytaj więcej: Brzeski ratusz podpisał umowę o współpracy z Państwową Uczelnią Zawodową z Włocławka

lppFirma LPP, która w pierwszym  kwartale 2020 r. rozpocznie inwestycje na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej, została laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Firma uhonorowana została w kategorii Narodowy Sukces. Jest to kategoria dla polskich przedsiębiorstw, które od co najmniej 5 lat osiągają trwały wzrost i zrównoważony rozwój, będąc wzorem funkcjonowania dla innych podmiotów.

Czytaj więcej: LPP laureatem Gospodarczej Nagrody Prezydenta RP

expoW dniach 7-9 października odbywają się targi Expo Real 2019 w Monachium. Na tej niewątpliwie największej w Europie imprezie wystawienniczej nie mogło zabraknąć przedstawicieli Urzędu Miejskiego i oferty Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Targi Real EXPO to jedno z najważniejszych na świecie, międzynarodowych wydarzeń na rynku nieruchomości i inwestycji. Na powierzchni 64 000 m2, w kilku halach, ponad 2000 wystawców z kilkudziesięciu krajów prezentuje swoje produkty i usługi.

Czytaj więcej: Brzeska Strefa Gospodarcza na targach Expo Real 2019 w Monachium


                              

 

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

 

 Kontakt

 +48 54 231 63 10, 690 296 837

strefa@brzesckujawski.pl