o rozwoju BSG MałyW dniu 6 kwietnia br. , na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej, odbył się briefing prasowy z udziałem Minister Anny Gembickiej, Prezesa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Przemysława Sztandery oraz Burmistrza Brześcia Kujawskiego – Tomasza Chymkowskiego.
Tematem przewodnim spotkania był rozwój oraz inwestycje infrastrukturalne na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej.

EXPO DUBAI 2020Kujawsko – Pomorski Urząd Marszałkowski zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców z naszego województwa do udziału w misji gospodarczej Expo Dubaj 2020, która odbędzie się stacjonarnie w ramach wystawy światowej w Dubaju. Wystawa, zaplanowana pierwotnie na rok 2020, ze względu na pandemię została przesunięta na okres od 1 października 2021 do 31 marca 2022 roku. Prezentację województwa kujawsko-pomorskiego w Dubaju zobaczymy w dniach 3-9 lutego 2022 r.

Expo Dubaj 2020 - to pierwsza na Bliskim Wschodzie światowa wystawa, której hasło przewodnie brzmi „Łącząc umysły, tworząc przyszłość” . Celem Expo 2020 jest łączenie umysłów z całego świata i inspirowanie uczestników do podjęcia wspólnych wyzwań o zasięgu globalnym w ramach 3 tematów: Możliwość, Mobilność, Zrównoważony Rozwój.

Czytaj więcej: Zaproszenie dla przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej

RabenInwestycyjna wiosna zawitała do Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Jak burza idą prace na budowie firm LPP oraz RTE. Nie próżnuje też firma Grupy Raben będąca właścicielem blisko 10 ha działki na terenie BSG. Zaawansowanie prac widoczne jest gołym okiem. Trwa budowa hali magazynowo–przeładunkowej, która będzie finalnie połączona z istniejącym obiektem, tworząc spójną całość w postaci hali tranzytowej.

Czytaj więcej: Rozbudowa firmy Raben trwa


                              

 

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

 

 Kontakt

 +48 54 231 63 10, 690 296 837

strefa@brzesckujawski.pl