EXPO DUBAI 2020Kujawsko – Pomorski Urząd Marszałkowski zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców z naszego województwa do udziału w misji gospodarczej Expo Dubaj 2020, która odbędzie się stacjonarnie w ramach wystawy światowej w Dubaju. Wystawa, zaplanowana pierwotnie na rok 2020, ze względu na pandemię została przesunięta na okres od 1 października 2021 do 31 marca 2022 roku. Prezentację województwa kujawsko-pomorskiego w Dubaju zobaczymy w dniach 3-9 lutego 2022 r.

Expo Dubaj 2020 - to pierwsza na Bliskim Wschodzie światowa wystawa, której hasło przewodnie brzmi „Łącząc umysły, tworząc przyszłość” . Celem Expo 2020 jest łączenie umysłów z całego świata i inspirowanie uczestników do podjęcia wspólnych wyzwań o zasięgu globalnym w ramach 3 tematów: Możliwość, Mobilność, Zrównoważony Rozwój.

Polska będzie jednym ze 180 krajów, który weźmie udział w tym wydarzeniu. Co istotne na EXPO 2020 powstanie własny pawilon narodowy zlokalizowany w części poświęconej podtematowi Mobilność . Narracja polskiej ekspozycji zbudowana będzie wokół myśli przewodniej udziału Polski w Expo 2020 Dubaj: „Poland. Creativity inspired by nature”. Na pełną opowieść o Polsce składa się pięć rozdziałów, odpowiadających pięciu strefom Pawilonu Polski, które tworzą serię wynikających z siebie doświadczeń i treści. W każdej z nich przewija się zaproponowany przez Organizatora Wystawy motyw mobilności – w odniesieniu do ludzi, idei, kultury czy technologii.

Nasze Województwo również weźmie czynny udział w tym wydarzeniu i zaprezentuje swoją ofertę ukazującą walory, atrakcje i potencjał regionalnych produktów i usług. Stąd też, zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, aby skorzystali z możliwości jakie daje udział w stoisku regionalnym w Polskim Pawilonie.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego zaprasza przedsiębiorców z naszego województwa do udziału w misji gospodarczej Expo Dubaj 2020 odbywającej się stacjonarnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przedsiębiorcy będą mieli możliwość udziału w wielu wydarzeniach towarzyszących, inicjatywach Organizatora takich jak konferencje, seminaria, pokazy. Zostaną podjęte także szerokie działania komunikacyjne w ramach których zorganizowane zostaną spotkania b2b z wieloma podmiotami zagranicznymi podczas giełd kooperacyjnych.

Jeżeli wyrażają Państwo wstępne zainteresowanie udziałem w EXPO, proszę o informację na adres
e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wraz z wstępną deklaracją, zachęcamy Państwa do wskazywania swoich oczekiwań co do udziału w misji gospodarczej co pozwoli nam jeszcze trafniej dopasować ofertę.


                              

 

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

 

 Kontakt

 +48 54 231 63 10, 690 296 837

strefa@brzesckujawski.pl