eingangMiędzy 4 a 7 czerwca br. Monachium staje się światową stolicą transportu za sprawą targów Transport Logistic 2019. Ponad sto tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających z całego świata, tysiące wystawców z kilkudziesięciu krajów – tak w skrócie można opisać targi, prestiżowe spotkanie przedstawicieli branży transportowej, logistycznej, IT oraz zarządzania łańcuchem dostaw, organizowane w Monachium już od ponad 40 lat.

„Od kilku lat gmina uczestniczy w międzynarodowych, ważnych gospodarczo wydarzeniach targowych. Dlatego też, oferty inwestycyjnej Brzeskiej Strefy Gospodarczej nie mogło także zabraknąć podczas tak prestiżowej imprezy jak czerwcowe targi w Monachium”- mówi burmistrz Tomasz Chymkowski.
Gmina Brześć Kujawski już po raz kolejny prezentuje ofertę inwestycyjną na wspólnym stoisku wystawienniczym z Urzędem Marszałkowskim województwa Kujawsko - Pomorskiego. Udział w targach jest organizowany w ramach partnerskiego projektu „Expressway – promocja terenów inwestycyjnych”.


                              

Kontakt:

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

+48 54 231 63 10 

urzad@brzesckujawski.pl  

 

Referat Rozwoju Gospodarczego i Promocji 

 Al. Władysława Łokietka 1 p.6

87-880 Brześć Kujawski

+48 54 231 63 16, 690 296 837

promocja3@brzesckujawski.pl