lppFirma LPP, która w pierwszym  kwartale 2020 r. rozpocznie inwestycje na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej, została laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Firma uhonorowana została w kategorii Narodowy Sukces. Jest to kategoria dla polskich przedsiębiorstw, które od co najmniej 5 lat osiągają trwały wzrost i zrównoważony rozwój, będąc wzorem funkcjonowania dla innych podmiotów.

Czytaj więcej: LPP laureatem Gospodarczej Nagrody Prezydenta RP

expoW dniach 7-9 października odbywają się targi Expo Real 2019 w Monachium. Na tej niewątpliwie największej w Europie imprezie wystawienniczej nie mogło zabraknąć przedstawicieli Urzędu Miejskiego i oferty Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Targi Real EXPO to jedno z najważniejszych na świecie, międzynarodowych wydarzeń na rynku nieruchomości i inwestycji. Na powierzchni 64 000 m2, w kilku halach, ponad 2000 wystawców z kilkudziesięciu krajów prezentuje swoje produkty i usługi.

Czytaj więcej: Brzeska Strefa Gospodarcza na targach Expo Real 2019 w Monachium

start upRuszył konkurs w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwój infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego. Konkurs oparty jest na tworzeniu bądź rozwoju infrastruktury biznesowej w postaci inkubatorów przedsiębiorczości dla start-upów.

Czytaj więcej: RPO dla start-upów

gminna 061Działki w Strefie idą pod młotek. Gmina Brześć Kujawski ogłosiła postępowanie przetargowe na sprzedaż nieruchomości o powierzchni  0,6127 ha, zlokalizowanej w Brzeskiej Strefie Gospodarczej. Pełne uzbrojenie, atrakcyjna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo firmy LPP, portugalskiego producenta rowerów RTE oraz parkingu publicznego z niezbędną infrastrukturą są wyróżnikami terenu.

Czytaj więcej: Atrakcyjna działka w BSG na sprzedaż!


                              

Kontakt:

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

+48 54 231 63 10 

urzad@brzesckujawski.pl  

 

Referat Rozwoju Gospodarczego i Promocji 

 Al. Władysława Łokietka 1 p.6

87-880 Brześć Kujawski

+48 54 231 63 16, 690 296 837

promocja3@brzesckujawski.pl