expoW dniach 7-9 października odbywają się targi Expo Real 2019 w Monachium. Na tej niewątpliwie największej w Europie imprezie wystawienniczej nie mogło zabraknąć przedstawicieli Urzędu Miejskiego i oferty Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Targi Real EXPO to jedno z najważniejszych na świecie, międzynarodowych wydarzeń na rynku nieruchomości i inwestycji. Na powierzchni 64 000 m2, w kilku halach, ponad 2000 wystawców z kilkudziesięciu krajów prezentuje swoje produkty i usługi.

Czytaj więcej: Brzeska Strefa Gospodarcza na targach Expo Real 2019 w Monachium

start upRuszył konkurs w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwój infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego. Konkurs oparty jest na tworzeniu bądź rozwoju infrastruktury biznesowej w postaci inkubatorów przedsiębiorczości dla start-upów.

Czytaj więcej: RPO dla start-upów

gminna 061Działki w Strefie idą pod młotek. Gmina Brześć Kujawski ogłosiła postępowanie przetargowe na sprzedaż nieruchomości o powierzchni  0,6127 ha, zlokalizowanej w Brzeskiej Strefie Gospodarczej. Pełne uzbrojenie, atrakcyjna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo firmy LPP, portugalskiego producenta rowerów RTE oraz parkingu publicznego z niezbędną infrastrukturą są wyróżnikami terenu.

Czytaj więcej: Atrakcyjna działka w BSG na sprzedaż!

trebud A4 200dpi cam 2Boom budowlany w Brzeskiej Strefie trwa. Niespełna pięć lat temu działalność rozpoczęła firma Raben. Od tego czasu powstały siedziby firm: Detalmet, Klejb, Kongsberg, H&S Steel, Bako2000, Mercator Medical Opero, trwają roboty związane z budową Tele-Max, a we wrześniu prace inwestycyjne rozpoczęła znana na rynku, dynamicznie rozwijająca się firma budowlana Trebud.

Czytaj więcej: TreBud rozpoczął inwestycję w BSG


                              

Kontakt:

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

+48 54 231 63 10 

urzad@brzesckujawski.pl  

 

Referat Rozwoju Gospodarczego i Promocji 

 Al. Władysława Łokietka 1 p.6

87-880 Brześć Kujawski

+48 54 231 63 16, 690 296 837

promocja3@brzesckujawski.pl