Obraz1Firma ANWIS zakończyła transfer linii produkcyjnych odpowiedzialnych za wytwarzanie komponentów do osłon przeciwsłonecznych. Nowe stanowiska zostały przeniesione z siedziby firmy przy ulicy Smoczej do nowo nabytego obiektu w Pikutkowie. ANWIS usprawnił tym samym proces wytwórczy, osiągając pełną zdolność produkcyjną. Na działce o powierzchni 5,5 ha niebawem ruszy kolejny etap inwestycji, obejmujący rozbudowę hal produkcyjno-magazynowych oraz powierzchni biurowych i socjalnych. Inwestycja znacząco wpłynie na rozwój gospodarki i rynku pracy w regionie.

o rozwoju BSG MałyW dniu 6 kwietnia br. , na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej, odbył się briefing prasowy z udziałem Minister Anny Gembickiej, Prezesa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Przemysława Sztandery oraz Burmistrza Brześcia Kujawskiego – Tomasza Chymkowskiego.
Tematem przewodnim spotkania był rozwój oraz inwestycje infrastrukturalne na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej.

EXPO DUBAI 2020Kujawsko – Pomorski Urząd Marszałkowski zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców z naszego województwa do udziału w misji gospodarczej Expo Dubaj 2020, która odbędzie się stacjonarnie w ramach wystawy światowej w Dubaju. Wystawa, zaplanowana pierwotnie na rok 2020, ze względu na pandemię została przesunięta na okres od 1 października 2021 do 31 marca 2022 roku. Prezentację województwa kujawsko-pomorskiego w Dubaju zobaczymy w dniach 3-9 lutego 2022 r.

Expo Dubaj 2020 - to pierwsza na Bliskim Wschodzie światowa wystawa, której hasło przewodnie brzmi „Łącząc umysły, tworząc przyszłość” . Celem Expo 2020 jest łączenie umysłów z całego świata i inspirowanie uczestników do podjęcia wspólnych wyzwań o zasięgu globalnym w ramach 3 tematów: Możliwość, Mobilność, Zrównoważony Rozwój.

Czytaj więcej: Zaproszenie dla przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej


                              

 

Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim  

pl. Władysława Łokietka 1

87-880 Brześć Kujawski  

 

 Kontakt

 +48 54 231 63 10, 690 296 837

strefa@brzesckujawski.pl